Rezerwacja telefoniczna

tel/fax +48 (18) 20 74 373
GSM +48 507 17 12 33
w godzinach od 8:00 do 22:00

Anna Świder
ul. Za Torem 32 d
34-520 Poronin

e-mail: rezerwacja@anna-poronin.pl

Formularz kontaktowy

* - wymagane dane

Prognoza pogody
Poronin
Pogoda - Poronin

Atrakcje "Willi Anna" w Poronine.

Zapraszamy do korzystania z wyposażenia dodatkowego i atrakcji dostępnych w Willi Anna. Oferujemy różne możliwości spędzania wolnego czasu, aby goście nie nudzili się wtedy kiedy pogoda nie będzie sprzyjała pieszym wędrówkom a czas będzie się dłużył.

Do dyspozycji wewnątrz:

Poronin Willa Anna Bilard Poronin Willa Anna Bar Poronin Willa Anna Jadalnia

- obszerna jadalnia, gdzie serwujemy posiłki, na niej dużo zieleni,
- obok sala rekreacyjna z barkiem, bilardem, oraz stołem do tenisa, dla dzieci i dorosłych klasyczna gra Flippery, na żetony. Wyposażenie multimedialne, w tym duży telewizor plazmowy, nagłośnienie, TV-SAT, komputer do dyspozycji. Oferujemy możliwość organizowania przyjęć okolicznościowych, szkoleń, wieczorków tanecznych, przedstawień regionalnych z muzyką i kulturą regionalną Podhala.
Na poziomie zero, na jadalni, w sali rekreacyjnej oraz na zewnątrz Wilii, dostępny jest bezpłatnie, bezprzewodowy internet. Internet bezprzewodowy "Wi-FI" dostępny jest również w pokojach, gdzie nie ma zasięgu "Wi-Fi" na wyposażeniu pokoi gniazda do Internetu LAN.
- zimą oferujemy możliwość bezpiecznego przechowania sprzętu sportowego, obok Willi dostępny jest dla dzieci i dorosłych stok saneczkowy,

Na zewnątrz oferujemy:

Poronin Willa Anna
Poronin Willa Anna Basen

-bezpłatne miejsce parkingowe dla autokaru i samochodów osobowych, dla gości którzy mieszkają u nas,
- budynek w otoczeniu zieleni i kwiatów, a specjalnością p. Ani jest ogródek warzywny, skąd pochodzą warzywa wykorzystywane w czasie przygotowywania posiłków, uprawiane ekologicznie, bez używania nawozów sztucznych.
- dla spragnionych ochłody latem zapraszamy do korzystania z basenu letniego, basen mieści 15 tys. litrów wody o temperaturze od 15 do 25 stopni Celsjusza, czyli więcej niż nad polskim morzem, basen umożliwia korzystanie przez dzieci i dorosłych, głębokość basenu to 1 m (korzystanie z basenu przez dzieci oczywiście pod opieką dorosłych),
- a dla spragnionych ciepła oferujemy kąpiele relaksujące, z masażami leczniczym, na życzenie również z solami mineralnymi w naszym mini basenie spa, czyli Jacuzzi. Basen mieści do 4-6 os. dorosłych, a woda jest podgrzewana do temperatury od 25 do 40 stopni Celsjusza.
- oprócz atrakcji wodnych można korzystać dowolnie z miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu, do dyspozycji meble ogrodowe, miejsce pod parasolem, grill, huśtawka, gdzie można odpocząć i podziwiać zieleń pielęgnowaną przez gospodarzy.
Informacja o dostępnych atrakcjach i wyposażeniu podawana jest w czasie rezerwacji.
Polecamy uwadze stronę naszej miejscowości, www.poronin.pl, gdzie zawarte są informacje o atrakcjach w okolicy, wydarzeniach kulturalnych, wyciągach narciarskich, basenach termalnych, sami również udzielamy wyczerpującej informacji.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych atrakcji.